2006 yılında kurduğum Yüce Yapı, geride bıraktığı 15 yılı aşkın süre içinde, uluslararası ve ulusal iş ortaklarının güvenini kazandı, Türkiye’nin anıtsal mühendislik projelerinde imzası olan köklü bir kurum haline geldi. Yüce Yapı ile Marmaray, Yavuz Sultan Selim Köprüsü, 1915 Çanakkale Köprüsü, Osmangazi Köprüsü, Levent-Hisarüstü Metro Projesi, Üsküdar-Ümraniye-Çekmeköy Metro Projesi, Mersin Akkuyu Nükleer Santrali gibi ülkemizin önemli projelerinde yer alma fırsatı elde ettim.

Bu zaman zarfında, sektörün ihtiyaç duyduğu makine parkına, bu araçların kiralanma ve hizmet modellerine dair önemli gözlemler yapma imkânı buldum.

Bu ihtiyaçları karşılayacak en uygun makine parkını, en doğru kiralama modelleriyle sektörün hizmetine sunmak amacıyla 2019 yılında EBD İnşaat Makina Sanayi VE Ticaret Limited Şirketi’ni kurdum.

Özellikle metro tünel şantiyeleri ve çok katlı betonarme yapılar için oluşturduğumuz mikser ve beton pompalarından oluşan araç parkını, inşaat şirketlerinin ihtiyaçlarına göre işleten deneyimli kadrosu ile EBD, Yüce Yapı’nın açtığı yolda, makine kiralama hizmetlerine odaklanarak gelişimini sürdürmeye devam edecek.

İbrahim Engin YÜCE

Listen better Plan better Build better.

Suspendisse et metus eu massa lobortis condimentum sed ut orci. Nullam viverra dapibus risus, eu tristique nisl sollicitudin at. Etiam iaculis blandit libero. licitudin at. Etiam iaculis barabecue libero. licitudin at. Etiam iaculis blandit libero. Fusce id lobortis beury  for your tefos orci. Proin tristique laoreet tempus.

CALL US NOW